UMAC оновила Рекомендаційний список арбітрів

UMAC оновила Рекомендаційний список арбітрів

За поданням Президії Морської арбітражної комісії при ТПП України (UMAC) рішенням Президії Торгово-промислової палати України «Про затвердження Рекомендаційних списків арбітрів МКАС і МАК при ТПП України» від 14 грудня 2023 року № 15(2) затверджено оновлений Рекомендаційний список арбітрів UMAC на 2024 – 2028 роки.

Зараз у Рекомендаційному списку арбітрів UMAC 30 кваліфікованих спеціалістів у сфері міжнародного морського права, авторитетних науковців і практикуючих юристів з 7 країн світу.

До Рекомендаційному списку арбітрів UMAC включені спеціалісти з фрахтування суден, морського та річкового перевезення, буксирування суден, купівлі-продажу, застави суден, морського та річкового страхування, лоцманських, агентських послуг, бункерування, піднімання затонулих суден, зіткнення суден, заподіяння судном пошкоджень, ремонту, техобслуговування та технагляду суден, використання суден для видобування корисних копалин, гідротехнічних робіт, рибного промислу, діяльність портів, загальної аварії, рятування суден, контейнерних перевезень.

Що нового?

Розширено географію арбітрів.

Вперше до Рекомендаційного списку арбітрів UMAC включені арбітри з таких країн як Австрія, Вірменія, Молдова та Туреччина.

Додано можливість пошуку арбітрів за спеціалізаціями.

На сайті UMAC додано можливість переглядати список арбітрів не лише за фільтром мови та громадянства, а й за спеціалізацією фахівця (13 спеціалізацій).

Ознайомитися з оновленим Рекомендаційним списком UMAC.Додати в календар 20240528 20240528 Europe/Kiev UMAC оновила Рекомендаційний список арбітрів

За поданням Президії Морської арбітражної комісії при ТПП України (UMAC) рішенням Президії Торгово-промислової палати України «Про затвердження ...

Поділитися
Всі Новини та звіти

Морська арбітнажна комісія
при ТПП України

вул. Велика Житомирська, 33
Київ, 01601
+380 44 584-25-74
[email protected]
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері