ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо роботи МКАС та МАК при ТПП України протягом режиму воєнного стану

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо роботи МКАС та МАК при ТПП України протягом режиму воєнного стану

Шановні користувачі послуг МКАС та МАК та інші заінтересовані особи!

МКАС та МАК при ТПП України в умовах воєнного стану поновили прийом позовних заяв, а також інших процесуальних документів, що стосуються компетенції арбітражних інституцій, та здійснюють обробку всієї вхідної кореспонденції в онлайн режимі та, за можливості, безпосередньо. Секретаріати МКАС та МАК забезпечують листування зі складами арбітражів в конкретних справах, сторонами спорів та іншими користувачами послуг засобами електронного зв’язку і, за можливості, засобами поштового зв’язку.

Враховуючи поточну ситуацію, всі документи та інші матеріали слід подавати в електронному вигляді на відповідні електронні адреси МКАС [email protected] і МАК [email protected]. Крім того, найважливіші процесуальні документи (позовні заяви, відзиви на позов тощо) мають направлятися також усіма видами пошти чи особисто на рецепцію ТПП України за адресою: Україна, 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.

Рішення по заявам та клопотанням, що стосуються процесуальних строків, зокрема щодо відстрочення сплати арбітражного збору, продовження строку для надання відзиву та додаткових документів тощо, будуть прийматися в кожному випадку індивідуально з огляду на конкретні обставини справи.

Сплата реєстраційного та арбітражного зборів здійснюється без попереднього виставлення рахунків МКАС та МАК за реквізитами, вказаними на сайтах МКАС та МАК.

МКАС і МАК вживають всіх можливих заходів щодо поновлення адміністрування поточних справ та відкриття нових, зокрема поновлення провадження у справах, що були призупинені у зв’язку із введенням в Україні режиму воєнного стану. З метою організації ведення арбітражного процесу Голова МКАС та МАК звернувся до всіх арбітрів МКАС і МАК і, передусім, до складів арбітражу у конкретних справах, з проханням провести комунікацію з представниками сторін та здійснити інші заходи для оперативної організації і завершення арбітражного розгляду справ.

До усунення обставин, які в умовах воєнної агресії проти України зумовлюють загрозу життю, здоров’ю та безпеці учасників арбітражного процесу та арбітрів, усні слухання справ здійснюються з використанням систем відео-конференц-зв‘язку.

Також звертаємо вашу увагу на те, що час, протягом якого в Україні діятиме режим воєнного стану, не буде зараховано до загального строку арбітражного розгляду справи, встановленого статтями 38 Регламентів МКАС та МАК.

Нагадуємо, що крім електронного зв’язку інформацію з організаційних питань можна отримати за телефоном +380-67 239-56-77.Додати в календар 20240613 20240613 Europe/Kiev ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо роботи МКАС та МАК при ТПП України протягом режиму воєнного стану

Шановні користувачі послуг МКАС та МАК та інші заінтересовані особи!

МКАС та МАК при ТПП України в умовах воєнного стану поновили прийом позовних ...

Поділитися
Всі Новини та звіти

Морська арбітнажна комісія
при ТПП України

вул. Велика Житомирська, 33
Київ, 01601
+380 44 584-25-74
[email protected]
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері